CYPRUS DIVE SHACK (DALIŞ KULÜBESİ)

1991 senesinden günümüze tüplü dalış sektörünün değişik kademelerinde görev almış olan Cyprus Dive Shack kurucuları bu yıllar içinde edindikleri bilgi ve tecrübelerini dalıcıların tüm ihtiyaçlarını gözeterek tasarladıkları dalış merkezi Cyprus Dive Shack'ı kurarak tüm Kıbrıs'ta dalış sektörüne farklı bir boyut getirmişlerdir.

Cyprus Dive Shack bünyesinde her seviyede CMAS, PADI , TDI eğitim sistemlerine paraler nitrox ve teknik derin dalış sertifikaları, değişik seviyedeki dalıcılar için derin dalış , batık dalışı , gece dalışı , navigasyon ,sualtı fotoğrafçılığı ve arama kurtarma eğitimleri verilmektedir.

Teorik eğitimlerimiz Escape plajındaki merkezimizde verilebildiği gibi okulunuz yada şirketinizin önereceği başka bir mekanda da ayni titizlikle organize edilebilmektedir.

Hertürlü sportif , teknik dalış ekibmanlarının satış , onarım ve bakımlarının yapıldığı dalış merkezimiz ayni zamanda Kuzey Kıbrıs içinde Scubapro satış noktasıdır. İhtiyacınız olan sportif yada teknik dalış ekipmanlarınız çok uygun şartlarla temin edilmektedir.

CONTACT US

  • Alsancak - Girne Çıkarma Plajı Escape Beach
  • +90 533 8647569 / +90 533 8698459

Find Us on Facebook

Facebook Image

LEARN TO DIVE HERE!